Oprava a čištění autoklimatizací >>

Provádíme údržbu, čištění a opravy autoklimatizací vozidel a strojů. Sezóna se blíží, proto nezapomeňte včas kontaktovat náš servis a domluvit každoroční prohlídku.

Čištění klimatizace Vašeho automobilu je doporučeno vždy před a po sezoně, nejméně však jedenkrát ročně.

Tvorba škodlivých částic

Výparník klimatizačního systému automobilu je při jeho funkci neustále zahřátý a vlhký. Tyto podmínky vytváří ideální živnou půdu pro tvorbu různých hub a  choroboplodných zárodků. Cirkulací vzduchu se velké množství těchto škodlivin uvolňuje do interiéru a ohrožuje okamžitě zdraví řidiče i spolujezdců. To, že to může být právě Vaše rodina a můžete tak poškodit zdraví sobě i svým dětem je na pováženou.

Technologie čištění klimatizací

Profesionální systém čištění autoklimatizací, který využíváme v autoservise Auto Pneu Bicom Liberec je určen pro důkladné a efektivní odstranění všech škodlivých částic, nacházejících se v klimatizačním systému Vašeho automobilu. Oproti běžné používaným prostředkům, tento systém desinfikuje celou klimatizaci, odstraňuje nepříjemný zápach a vytvoří ochranný film, který zaručí svěží a především čistý vzduch ve vozidle. Obnoví také plnou funkci výparníku klimatizace, a tím i maximální výkon celého klimatizačního systému.

Čistič klimatizace

V našem autoservise Auto Pneu Bicom Liberec používáme speciální čistící roztok pro maximální a přitom velice hospodárné odstranění bakteriíí, plísní, virů a choroboplodných zárodků z klimatizačních zařízení bez nutnosti jejich demontáže z vozidla. Profesionální čistič po jeho aplikaci zanechává svěží a hlavně čistý vzduch. Pro aplikaci čistícího roztoku používáme speciálě ohebnou sondu, která je dostatečně dlouhá, flexibilní a dostane tak až přímo k výparníku klimatizace. Umožní tím spolehlivě aplikaci čistící kapaliny do celého klimatizačního systému Vašeho automobilu.

Kontrola klimatizace je nutná

Pokud je Vaše vozidlo v provozu už několik let, přichází čas na kontrolu těsnosti a celkové funkčnosti klimatizačního systému. Většinou zjistíte na jaře, že vaše klimatizace nefunguje vůbec nebo nemá takový výkon jako dříve. Klimatizace je stejně jako vaše domácí lednice, naplněna speciálním plynem a tento může vlivem provozu nebo netěsnosti klimatizačního systému, unikat nebo uniknout úplně. Náš autoservis Auto Pneu Bicom Liberec je vybaven speciální tehcnologií pro diagnostiku těsnosti autoklimatizace a jejího systému. Před doplněním nebo naplněním plynu do klimatizace je zjištěno, jestli nedojde opět k jeho následné ztrátě. Tím jsme schopni ušetřit mnoho financí všem, protože nedochází k nutnosti opětovnému plnění klimatizace plynem.

Sezóna klimatizace se blíží

Neodkládejte proto zdraví Vaše a Vaší rodiny a objednejte se na kontrolu a čištění klimatizace vašeho vozu, včas!