Oprava čelního skla

Prasklina na čelním skle snižuje Vaši bezpečnost. Praskliny na čelním skle Vám profesionálně ošetříme.

Pneu hotel

Při výměně pneumatik na voze Vám rádi zajistíme jejich sezónní uskladnění ve vlastním skladu. Tato služba zahrnuje kontrolu stavu pneumatik, změření zbývající výšky dezénu v mm, odborné uskladnění sady pneumatik (včetně ráfků), jejich evidenci a vydání oprávněné osobě.

Kontrola geometrie

Pomocí moderních zařízení dokážeme přesně změřit a odstranit všechny odchylky.

Výměna oleje

U nás dostane Váš motor výhradně kvalitní značkový olej za skvělou cenu!

Auto klimatizace

Společnost Premio Vám doporučujte, abyste dali své klimatizační zařízení důkladně zkontrolovat aspoň jednou za rok.

Autobaterie

Nefunkční baterie Váš vůz zcela ochromí. Dejte si ji u nás vyměnit!

Brzdy

Účinné a bezpečné brzdění závisí na optimální souhře všech složek moderního brzdového systému. Opotřebovaný či poškozený díl může narušit funkci celého systému a ohrozit Vás i ostatní účastníky silničního provozu.

Tlumiče

Cestovní pohodlí, ovladatelnost a kontrolu nad vozem výrazně ovlivňují tlumiče. Jejich úkolem je rychle pohlcovat vibrace kol a bránit rozkmitání nápravy.

Výfuky

Výfukový systém má za úkol bezpečně odvádět horké výfukové plyny ven ze spalovacího prostoru motoru. Vedle toho tlumí hluk, který ve spalovacím prostoru vzniká. Integrovaný katalyzátor přeměňuje prostřednictvím chemické reakce škodlivé látky ve výfukových plynech na látky zdraví téměř neškodné.

Pneumatiky

Úkolem pneumatiky je spolehlivě přenášet hnací či řídicí síly na vozovku a pohlcovat všechny nárazy, které na Váš vůz působí při jízdě na nerovném povrchu. Zásadně ovlivňuje bezpečnost, spolehlivost a pohodlí při jízdě Vaším vozem.